Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

“Respekte”, Kloop: Nëse më pyesni ç’është futbolli, ju tregoj Kosovën

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Kloop ka mbetur i mahnitur nga performanca e kombëtares së Kosovës, e cila sot mposhti Çekinë me rezultatin 2-1 në ndeshjen e vlefshme për kualifikueset e Euro 2020.klopp

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Pas përfundimit të ndeshjes mes Kosovës dhe Çekisë, Kloop ka postuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet ekipi i Kosovës duke u stërvitur në kushte të këqija, në vitin 1997, dhe renditjen e tanishme në kualifikueset e Euro 2020.

Krahas fotos, trajneri i Liverpool shkruan; “Nëse më pyesni se çfarë është futbolli, do t’ju tregoj këtë foto. Kushdo qofsh, çfarëdo që të bësh, puno fort dhe mos u dorëzo kurrë. Ndeshje shumë e bukur. Respekte.”

loading...
Back to top button