Deprecated: stristr(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /var/www/vhosts/zgjohushqiptar.com.al/zgjohushqiptar.al/wp-content/plugins/a2-w3-total-cache/lib/W3/PgCache.php on line 1054
SKANDAL: Edhe tifozët rusë djegin flamurin shqiptar.Duhet te reagojme si popull,nuk kemi shtet... | My CMS

SKANDAL: Edhe tifozët rusë djegin flamurin shqiptar.Duhet te reagojme si popull,nuk kemi shtet…

SKANDAL:

Një tjetër incident ku është perfshire FLAMURI YNE KOMBETAR ka ndodhur mbrëmë gjatë ndeshjes Zenit-Hajduk! Me sa duket, rusët e Zenitit kanë vendosur të “solidarizohen” me vëllezërit e tyre serbë!

Gjatë ndeshjes të Europa Lague ndërmjet skuadrës ruse Zenit dhe Hajduk Splitit, tifozët rusë me brohoritje anti shqiptare kanë djegur flamurin shqiptar.

Nuk dihen akoma autorët e kesaj ngjarje dhe as arsyet se pse këta tifozë kanë vendosur të djegin flamurin shqiptar.Por përseri ndodh një skandal me vlerat e kombit dhe askush nuk flet.

Foto tregon qartë se ky veprim është bërë nga tifozët vendas të skuadrës së Zenitit.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button