Deprecated: stristr(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /var/www/vhosts/zgjohushqiptar.com.al/zgjohushqiptar.al/wp-content/plugins/a2-w3-total-cache/lib/W3/PgCache.php on line 1054
Lajm i fundit - Tragjedi,pergjaket rruga Ballsh-Tepelen | My CMS

Lajm i fundit – Tragjedi,pergjaket rruga Ballsh-Tepelen

Nje autobus i linjes Durres-Athine me targa greke qe bente transportimin e emigranteve shqiptar, ka mundur te devijoje nga rruga duke perfunduar ne humnere prej 100 metrash.Ngjarja ka ndodhur rreth 1 ore me pare ne afersi te fshatit Ziaj te Ballshit.Autobusi ka qene me 40 pasagjere dh deri tani dyshohet se jane 6 te vdekur dhe 20 te mbijetuar.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button