Deprecated: stristr(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /var/www/vhosts/zgjohushqiptar.com.al/zgjohushqiptar.al/wp-content/plugins/a2-w3-total-cache/lib/W3/PgCache.php on line 1054
| My CMS

PSE VETEVENDOSJE????

PERGJIGJA ESHTE KJO!?
Njerzit deshtojm..jemi njerez edhe se ne kete kohe do duhej te kemi me shum bashkpunime mbarekombetare..po prap se prap me mire gabime te vogla se fatale..mendimi im eshte se VETEVENDOSJA DO KETE NJEI POLITIK SULMUSE JO ME POLITIK PAQESORE…MIQESIA ESHTE RECIPROTITET..EDHE UNE DESHIROJ MIQESI ME SHTETET MIKE POR MIQESI TE SHENDOSH…JO MIQESI PER HATER TE DIKUJT DHE NE DEME TE BASHKIMIT KOMBETAR…JO SE E KRITIKOJ NDONJE, PO KA MUNGES TE IDEVE..IDEA TE HYM TE COPTUAR NE BE ESHTE IDE PARIMISHT E GABUAR…COPA-COPA SJE FUQI!
BE ESHTE PROJEKTI I HITLERIT VETEM SE ESHTE SHUME ME I MODERUAR NGA FRANCEZI….VETE BE OSE SHTETET E MEDHAJA TE BE-SE E DESHIROJNE KETE ME QELLIMIN E KONTROLLIMIT TE KOMBEVE TE VOGLA DHE MBIZOTRIMIN NDAJ TYRE, BLERJEN E GJITHA RESURSEVE TE MUNDSHME TE ATYRE SHTETEVE DHE PAS KESAJ ATA DO TI KISHIN GJITHCKA NEN KONTROLL..UNE E KAME STUDIUAR DHE SHIKUAR MA LARG KETE…TE HYM COPA-COPA JEMI TE REZIKUAR!
TE HYM BASHK SKA RREZIK BEHEMI DHJET MILJON DHE 50 JEMI NEPER BOTE..VETEM NE TURQI 20% EDHE MA SHUM JANE SHQIPETAR..ME KETE BASHKIM FAKTORI ARVANIT DHE ARBRESH DO FORCOHESHTE DHE SIDOQOFT DO ISHIM ME TE FORT SE KURRE NE SHIKIMIN GJEOSTRATEGIJK,EKONOMIK DHE DO TA KOSNTATOJ SE NE JEMI NJE KOMB SHUM INTELEGJENT PO NA MUNGON BASHKPUNIMI NE GJITHA SFERAT..PSE DHE PSE JEMI TE NDARE..INATET DHE BAJRAQET NA MBAJNE TE NDARE NE DUHET TA THYEJM KETE ABSURDITET TE MESJETES, TI THYEJM BARIERAT DHE TE SHKOJME PARA SI PERPARIMTAR, SI KOMB ME VLERA SE TE ATILLE JEMI DHE KEMI QENE!
KY ESHTE FAKTI PSE E PERKRAH VETEVENDOSJEN, MENDOJN,VEPROJN NE KETE DREJTIM TE PASTER!

VETEVENDOSJE 40!!!
MA LA BABAGJHYSHI PLAK NJE AMANET MOS I HARRO KUFIT E ATEDHEUT O BIRI IM….MBAJE FORT FLAMURIN KOMBETAR..GJAKU I BREZAVE ESHTE I SHKRUAR NE AT FLAMUR!
BETOHEM SE SHQIPERIN DO TA BEJME SHQIPERI DHE DO VENDOSIM VETE..DO VETEVENDOSIM ME VETEVENDOSJEN..NE JEMI VETEVENDOSJE!

FITORJA E KA EMRIN VETEVENDOSJE NEN NUMRIN 40…GEZUAR SHQIPERI…VETEVENDOSJE 40!!!

RROFTE SHQIPERIA ETNIKE!

Ju pershendes
Me rrespekt
SHQIPETARISHT
Mersel Ismaili/Gostivari
Nga Lubljana Sloveni ne Gostivar,Peje Berat SHQIPERI ETNIKE!

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button