Ylli ndërkombëtarë i futbollit Wayne Rooney,adhuron shqiponjen kuq e zi

Tashmë kemi raportuar gjerësisht për talentin shqiptar, Shpresim Vulaj, që pati sukses në shown “Rooney: Street Striker”. Ai e zuri vendin e tretë dhe u bë i famshëm në krejt Anglinë, pasi që emisioni u transmetua në televizionin kombëtar Sky.

E momenti që u la përshtypje të gjithëve ishte ai i dhurimit të fanellës me shqiponjë për yllin ndërkombëtarë të futbollit, Wayne Rooney. Kishte edhe të atillë që nuk e besuan, prandaj faqa jone ka gjetur videon e këtij momenti, dhe ua sjell në vazhdim

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button