Deprecated: stristr(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /var/www/vhosts/zgjohushqiptar.com.al/zgjohushqiptar.al/wp-content/plugins/a2-w3-total-cache/lib/W3/PgCache.php on line 1054
ZBARDHET VOTA E TOPIT, ka votuar për Edi Ramën | My CMS

ZBARDHET VOTA E TOPIT, ka votuar për Edi Ramën

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka hapur dhe ka numëruar kutinë e ardhur nga KZAZ 53, njësia
bashkiake nr.9 në Tiranë, pikërisht kutinë në të cilën votoi më 8 maj Presidenti i Republikës Bamir Topi.
Media dje ka transmetuar pamjet që tregonin se kreu i shtetit kishte hedhur edhe ai votën në kutinë e gabuar duke vënë fletën e kandidatit për bashkikë në kutinë e kandidatit për njësinë bashkiake.
Ndonëse përbën një shkelje të fshehtësisë së votës, tashme pasi disa media elektronike dhanë lajmin, bëhet e ditur se në kutinë nr. 19 69, të ardhur nga KZAZ 53, njësia 9 në Tiranë, 1 fletë votimi shkoi për kandidatin për kryetar bashkie Edi Rama, 1 fletë për këshillin e bashkisë shkon për PS dhe 2 fletë të vlefshme shkojnë për këshillin e njësisë për PS.

Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut

Per me teper klikoni me siper ^^^

Nese mendoni se kjo faqe vlen per cdo inforamcion,atehere do tju luteshim te gjithe te na ndihmonit duke e shperndare kete faqe ne profilet tuaja thjeshte duke klikuar ketu “Shperndaje”.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button