Deprecated: stristr(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /var/www/vhosts/zgjohushqiptar.com.al/zgjohushqiptar.al/wp-content/plugins/a2-w3-total-cache/lib/W3/PgCache.php on line 1054
Mediat boshnjake: “Kujdes, nuk kushtojne por shqiptaret jane te rrezikshem | My CMS

Mediat boshnjake: “Kujdes, nuk kushtojne por shqiptaret jane te rrezikshem

Ne 7 qershor Shqiperia do te luaje ne stadiumin e Zenices kunder Bosnje Hercegovines nje ndeshje vendimtare per fatin e kualifikueseve per Euro 2012. Mediat boshnjake kane filluar te merren me kete ndeshje dhe kane shkruar me superlative per kombetaren tone. Duke i bere thirrje lojtareve te tyre dhe trajnerit Susic qe te kete kujdes mediat kane shkruar: “Mund te vlejne te gjithe se bashku me pak se Dzeko por jane te rrezikshem”, shkruhej nga gazetat sportive boshnjake. Shqiperia barazoi me Bosnjen ne Tetor, ne ate ndeshje qe u luajt ne Qemal Stafa dhe mbaroi 1-1. Pas pese ndeshjeve te para ne kualifikuese, Shqiperia ka grumbulluar 8 pike, po aq sa Bjellorusia e vendit te dyte. Bosnja, e katerta, ka koleksionuar 7 pike ne 4 ndeshje. Franca kryeson grupin tone me 12 pike.

Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut  

Per me teper klikoni me siper ^^^  

Nese mendoni se kjo faqe vlen per cdo inforamcion,atehere do tju luteshim te gjithe te na ndihmonit duke e shperndare kete faqe ne profilet tuaja thjeshte duke klikuar ketu “Shperndaje”.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button