Deprecated: stristr(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /var/www/vhosts/zgjohushqiptar.com.al/zgjohushqiptar.al/wp-content/plugins/a2-w3-total-cache/lib/W3/PgCache.php on line 1054
DW: Ka pasur BISEDIME TE FSHEHTA për ndarjen e Kosovës mes Shqipërisë dhe Serbisë | My CMS

DW: Ka pasur BISEDIME TE FSHEHTA për ndarjen e Kosovës mes Shqipërisë dhe Serbisë

Ilir Meta gjate vizites ne Serbi

Këto ditë zyrtarët serbë po flasin vazhdimisht për ndarjen e Kosovës dhe po mbështesin çuditërisht idenë e një Shqipërie të Madhe. Fillimisht zv/kryeministri i këtij vendi e më pas vetë presidenti Tadiç në një intervistë për një të përditshme gjermane kanë shprehur idenë e ndarjes së Kosovës mes Shqipërisë dhe Serbisë. Në një shkrim të saj, Deutsche Ëelle iu referohet disa burimeve diplomatike serbe që thonë se pas skene janë zhvilluar për disa kohë bisedime për ndarjen e Kosovës, me veriun që i shkon Serbisë dhe pjesën tjetër që i shkon Shqipërisë. Zyrtarët shqiptarë e mohojnë me forcë ndarjen e Kosovës, duke thënë se do ketë efekt domino.

Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut  

Per me teper klikoni me siper ^^^  

Nese mendoni se kjo faqe vlen per cdo inforamcion,atehere do tju luteshim te gjithe te na ndihmonit duke e shperndare kete faqe ne profilet tuaja thjeshte duke klikuar ketu “Shperndaje”.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button