Deprecated: stristr(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /var/www/vhosts/zgjohushqiptar.com.al/zgjohushqiptar.al/wp-content/plugins/a2-w3-total-cache/lib/W3/PgCache.php on line 1054
Lajthit Presidenti i Rumanisë: Shqiptarët janë plehra! | My CMS

Lajthit Presidenti i Rumanisë: Shqiptarët janë plehra!

Presidenti i Rumanisë Trajan Basesku gjatë një diskutimi për Kosovën ka hedhur akuza fyese ndaj popullit shqiptar. “Të gjithë shqiptarët janë plehra, janë si harixhinjtë”, ka deklaruar ai.
Basesku ka theksuar se deklarata për pavarësinë e Kosovës, përfaqëson një akt ilegal, dhe për këtë arsye Rumania nuk e njeh pavarësinë e Kosovës, ndërsa ka shtuar se nuk ka asnjë marrëveshje bilaterale mes Prishtinës dhe Beogradit, që do të sillte të mira për të dyja palët. Këto deklarata janë publikuar mesditën e sotme në mediat italiane, ku Basesku gjithashtu ka theksuar se pavarësia e Kosovës dhunon sovranitetin e integritetit territorial të Serbisë.
“Shumë shpejt do të mbyllet çdo raport diplomatik me Prishtinën”, ka theksuar ndër të tjera ai. Aq i njohur është ky president në arenën politike të ballkanit saqë shqiptarët do ta mbajnë mend vetëm për këtë deklaratë dritëshkurtër prej burracaku të tij.

Sic mund te duket ne foto, zoteria ka nje raport tejet miqesor me Presidentin e serbise Boris Tadic, dhe jo me kot, pasi mesa duket te dy ata ndajne te njejtat ndjenja raciale e paragjykuese per fqinjet ne rajonin e Ballkanit.

Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut —> “Shperndaje”

loading...

3 Komentet

  1. o basesk te shkerdhefshin kafshet e xhungles fisin dhe cfare ke per zemer o legen o viktime po ju jeni harixhinj or popull shkerdhate… te qifsha tadicin dhe kush e ka bere tadicin … pederasta

  2. mos i ofendo bre burre kafshet e ndershme te xhungles se nuk e meritojne nje ofendim te tille

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button