Bleona Qerreti: 400 mijë shqiptarë blenë albumin “Ti nuk din as me ma lyp”

Këngëtarja Bleona Qerreti e cila është vendosur prej disa vitesh në Amerikë, dhe që së fundi është bërë shkak i skandalit të saj me kombësinë pasi deklaroi se nuk preferonte të fliste shqip, tashmë bëhet protagonistë me një tjetër gafë të saj.
Këngëtarja pretendon se 400 mijë shqiptarë kanë blerë albumin e saj me këngën “Ti nuk din as me ma lyp”. Sipas këngëtares kjo këngë është bërë hit për një kohë të gjatë në Shqipëri.
Pretendime të tilla Bleona Qerreti i ka publikuar në faqen e saj personale në internet e cila është rifreskuar së fundi me informacione të tilla që bëjnë për të qeshur.

Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut —> “Shperndaje”

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button