Tronditet publiku serb nga lidhja e Natasha Bekvalacit me biznesmenin shqiptar

Natasha Bekvalacit i kushtoj shtrenjët dalja me shqiptarin Qazim Osmanin
Këngëtarja serbe, Natasa Bekvalac, e cila pak ditë më parë u spekulua për një lidhje të mundshme me biznesmenin shqiptarë në Hamburg, të cilët njihen për superpasuri prej 400 milionë eurove Feliksat, gjendet në prag edhe të rrënimit fizik

Sipas mediave Natasha ka ditë që nuk po del nga banesa e saj në Novi Sad dhe nuk është përgjigjur asnjë telefoni apo mesazhi, gjë që ka shqetësuar prindërit e këngëtares.

Ajo nuk është në gjende të përballet me titujte e fortë në gazeta, televizione por edhe komentet e njerzëve per lidhjen me biznesmenin shqiptare.

Natash Bekvalac njihej për jetë të bujshme pas divorcit. Djem të bukur, party të cmenduara, hotele të shtrenjta, plazhe, kokteje … Me këtë ritëm këngëtarja vazhdoi deri në muajin gusht, derisa gazetarët e “kapën” dhe publikuan lidhjen e saj me Qazim Osmanin.

Që nga momenti i zbulimit të romancës së saj, e cila ka tronditur publikun serb, Natasha është shembur. Edhe motrat, dhe prindërit janë të frikësuar seriozisht për shkak të historisë me biznesmenin Osmani, por edhe për shkak të reagimeve te njerëzve.

Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut —> “Shperndaje”

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button