Duka: Ftojmë Januzajn në Kombëtare! Do ta mbajmë në pëllëmbë të dorës

Me mundësitë qe kemi do ta mbajmë në pëllëmbë të dorës. E kemi kërkuar që kur ishte 13 vjeç që të vinte të luante me ekipet tona të moshave. Ne e futëm Lorik Canën ti bënte një telefonatë por nuk pati një përgjigje. Ndoshta është i përqëndruar për karrierën e tij futbollistike dhe nuk bën keq. Ka shkuar në një klub ndër tre më të mirët në evropë dhe padyshim që ka shumë rëndësi”. Kështu shprehet Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka duke folur për shqiptarin Adnan Januzaj dhe afrimin e tij me kombëtaren shqiptare.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button