Aksidentet rrugore, ja cfarë shkruante pak më parë Olldashi në "Facebook"

Vetëm pak ditë më parë, Sokol Olldashi, i cili humbi jetën dje, është shprehur për aksidentet rrugore, nëpërmjet një statusi në “Facebook”.

Ja cfarë shkruante deputeti i ndjerë i Partisë Demokratike më 28 tetor 2013:

“Pashë pak lajmet. Makina perplas dy femije ne Tirane, Makina del nga rruga ne Shkoder, etj.etj. Personalisht nuk jam i prirur te fajesoj qeverine per cdo aksident, por duke u rikthyer vetem pak jave prapa ne kujtese, mendoj se qeveria e sotme na detyrohet nje ndjese. Nuk kishte dite te mos dilte Saimir Tahiri te fajesonte qeverine dhe Ministrine e Brendshme per cdo aksident qe ndodhte. Ku eshte tani?! A e mendon njesoj se fajtore per cdo aksident eshte qeveria???!!!”.”

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button