Torcida djeg flamurin serb gjatë ndeshjes (FOTO)

Torcida kroate ka djegur flamurin serb në sfidën Hajduk kundër Split.

Flamuri serb është djegur edhe në një ndeshje të elitës së futbollit kroat.
Sfida mes Hajdukut dhe Splitit, derbi lokal, ka parë tifozërinë Torcida duke djegur flamurin serb.
Kjo nuk është hera e parë që tifozët kroatë bëjnë një gjë të tillë.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button