Elhaida Dani çon Shqipërinë në finalen e Eurovizion (VIDEO)

Elhaida Dani ja ka dalë! Më votat e publikut nga vendet e BE dhe Australia, Elhaida Dani ka arritur të shkojë në finalen e EuroSong.

Pas 15 votimi me mesazhe e telefonata dhe pikëve të jurisë, Elhaida na bëri krenarë duke e çuar flamurin shqiptar në finalen e madhe të Eurosong, që mbahet ditën e shtunë.

Elhaida Dani, përfaqësuesja e Shqipërisë, në sondazhet e bëra ka dalë në krye të pëlqimeve.

Stafi i javanews.al e falenderon Elhaidën për emocionet e dhuruara dhe i uron suksese.

Jemi krenarë të gjithë për ty Elhaida.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button