Deprecated: stristr(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /var/www/vhosts/zgjohushqiptar.com.al/zgjohushqiptar.al/wp-content/plugins/a2-w3-total-cache/lib/W3/PgCache.php on line 1054
Mirënjohje të përzemërta për kontributin që jep Zvicra për Shqipërinë... | My CMS

Mirënjohje të përzemërta për kontributin që jep Zvicra për Shqipërinë…

Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka zhvilluar një takim me Sekretaren e Shtetit për Çështjet Ekonomike të Konfederatës Zvicerane, Ineichen-Fleisch.
Meta e ka falenderuar Ineichen-Fleisch për ndihmën dhe kontributin që ky shtet jep ndaj Shqipërisë.
“Të dashur miq, sot pata kënaqësinë të takoja Sekretaren e Shtetit për Çështjet Ekonomike të Konfederatës Zvicerane, Znj. Ineichen – Fleisch, e cila nesër do të prezantojë në Tiranë ‘Strategjinë e Zhvillimit Zviceran për Shqipërinë’, për periudhën 2018-2021, me një vlerë prej 105 milion franga zvicerane. Mirënjohje të përzemërta për kontributin e çmuar financiar dhe asistencën teknike të dhënë nga Zvicra për vendin tonë ndër vite”, shkruan Meta në rrjetin social Facebook./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button