Deprecated: stristr(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /var/www/vhosts/zgjohushqiptar.com.al/zgjohushqiptar.al/wp-content/plugins/a2-w3-total-cache/lib/W3/PgCache.php on line 1054
Pamjet të rralla: Adem Jashari niset në aksion. Përshëndetja me nënën është emocionuese (VIDEO) | My CMS

Pamjet të rralla: Adem Jashari niset në aksion. Përshëndetja me nënën është emocionuese (VIDEO)

Pamje që pak kush i ka parë deri më tash janë shfaqur këto ditë. Në to shihet komandanti Legjendar Adem Jashari.
Kjo video e realizuar në kullen e Jasharjave në Prekaz, dhe e perpunuar nga Milaim Zeka, është bërë në një natë kur Ademi bashkë me dajen e tij nga Llausha, Osman Geci dhe me djalin Lulzim Jasharin po nishesin për në akion.
Dukej sikur po niseshin në dasëm dajë e nip që nuk u ndanë deri në vdekje. Ademi e Daja Osman përshëndeten me familje, kurse në veturë i prêt Luli. Nëna Zahidja i shoqëron deri te vetura. Aty dëgjohet edhe zëri i Adem Jasharit tek përshëndetet me nënën e tij kjo grua heroninë që lindi heronjë./ZgjohuShqiptar.info
NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button