Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

“Gjurmë Shqiptare”: Çfarë hanë shqiptarët

Ato janë medikamente të ndaluara prej mëse 20 vitesh në të gjithë BE-në, pasi akuzohen si shkaktare të mundshëm të kancerit. Megjithatë, në Shqipëri ende përdoren ilegalisht për kafshët, e që më pas, përmes konsumit të produkteve të tyre kalon tek njerëzit.
“Gjurmë Shqiptare” e gazetarit Marin Mema denoncon skandalin e përdorimit të medikamenteve të ndaluara te kafshët.
Cilat janë këto ilaçe të ndaluara në Bashkimin Europian mëse 20 vite më parë? Si duhet t’i shmangim dhe a fshehin shumë prej tyre sëmundje të rrezikshme për konsumatorët?
Ndiqni videon e plotë të investigimit tronditës të gazetarit Marin Mema:/ZgjohuShqiptar.al

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

loading...
Back to top button