Kick-bokseri shqiptar se bën hesap atë serb, e nokauton për pak minuta (Video)

Kik-bokseri nga Kosova, Shemsi Beqiri pa problem e ka fituar duelin e radhës.

Nuk luftoi që një kohë të gjatë, por Beqiri nga Komuna e Vitisë, i cili punon dhe vepron në Zvicër, mposhti me lehtësi kundërshtarin nga Serbia, Dimitrov.

Beqiri u fut në ring shumë i sigurt, ku për pak minuta arriti ta nokautoj kundërshtarin.

Kujtojmë që ky turne u mbajt në Sallën e Sportit “Jancica” në Kërçovë.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button